REKONSTRUKCE ^^
Chtěla bych všechny upozornit, že to jak to tady teď vypadá, bude nakonec vypadat uplně jinak. Všechno se dozvíte v informovacím článku, který výjde, jak budu mít základ a budu jenom dodělávat.

>>Všichni povinně přečíst!!!<<

15. Díl -Poslední díl

28. ledna 2013 v 17:01 | Rika-chan |  Red eye
Tento díl je trooooooošku delší.. no šak víte, je poslední. Bude tam aj obrázek :D, neřeknu jaký....to uvidíte.
Jo a jak budu dělat další povídku tak............nechte se překvapit


-----------
Král a Královna se sešli na louce. Král měl velké vojsko v zeleném brnění a on byl v bílo-zeleném brnění. Královna měla vojsko v červeném brněním a ona měla černo-červené. V tu chvíli Královně a Královy narostly křídla. Král měl zelené a Královna červené. Král a Královna se vznesly do vzduchu a odstartovaly válku, Král a Královna bojovali ve vzduchu spolu.
-----------
Emily se dívala vyděšeně na postavu ve dveřích. Osamu začal poznávat kdo to je. Mlha ustala a ve dveřích byla Youko. Šla pomalu v před. Zastavila se uprostřed místnosti. "Mám návrh." Zvolala. "Budeme bojovat o Emily, ten co vyhraje si sní může dělat co chce." Osamu se podíval na Emily a ta zlehka kývla. Věděla že nemůže ukázat sílu co má v sobě. Mohlo by se obrátit proti ní. Osamu řekl: "Tak dobře, já vím že umíš ovládat paprsky, já umím ovládat zase plameny." Kolem Emily se začaly motat Youčiné paprsky a Osamovy plameny. "Nebudeme plýtvat naši silou, abychom vytvořily kouzla. Takže budeme bojovat meči." Řekla Youko a vytáhla svůj meč. Osamu udělal totéž. Osamu se podíval na Emily a potichu řekl: "Miluji tě." Přišel k Youko a začal boj….. Osamu chvilku vedl ale pak Youko stiskla plameny a Emily zakřičela. Osamu se otočil za Emily jestli ji něco není, v tu chvíli mu Youko vyrazila meč z ruky. Osamu se leknul a Youko ho chytla za límec, podívala se mu do očí a probodla ho.
Osamu se svalil k zemi, Emily nevěřila svým očím. Osamu senaposled podíval na Emily a řekl: "Promiň, že jsem tě neochránil. Sayounara." Zavřel oči a Emily pustily plameny. Youko pustila meč a blížila se k Emily. "Nech mě!" zakřičela Emily ale Youko to neodradilo. "Půjdeš semnou." řekla Youko a podívala se svýma červenýma chladnýma očima na Emily. Emily se postavila, měla ruce a krk svázané paprsky. Emily s pláčem obešla Osamu a šla za Youko. Šli cestičkou na louku kde byla válka. Emily nic neříkala, jen jí po tváři stékaly slzy. Došli do bojiště. Youko se postavila do prostřed louky. Všichni přestaly bojovat. Král a Královna už chtěly zasáhnou ale Youko zařvala: "Jestli se někdo pohne tak Emily umře!" Emily se dívala do země, nechtěla vidět jak se všichni vraždí. Měla potrhané šaty a ulomený podpatek na botě. "Youko, co to vyvádíš?" zeptala se Královna. "Víš mami." Řekla Youko. "Já už nechci být ta druhá. Emily musí mít všechno. Emily se musí stát královnou!! A já nic? Pokud mě ty a Král neučiníte královnou obou cechů tak ji zabiju!" Vytáhla dýku a chytla Emily vlasy a zatahala za ně. Držela dýku u Emilininém krku. Emily už bylo všechno jedno. Umřel někdo koho měla ráda, aj když byla s ním tak krátko, ale stejně se lekla že nad sebou viděla jak její otec a matka mají křídla. Král a Královna řekli naráz: "Youko ale já už nemám ten svitek." Podívaly se na sebe. "Kdo je teda má!" zakřičela Youko. "Já." Řekla Emily. Youko ji pustila vlasy a řekla: "Dej mě je!" Emily šáhla do kapsy a tam byly zmenšené svitky. Emily si dala každý do ruky a oba se zvětšily. Youko je popadla. Otevřela je a lekla se. "Co to má znamenat! Jakože tam nic není! Proč si ze mě střílíte!" Emily začaly svírat paprsky. "Pusť ji!" zařvala královna. Svitek může přečíst jen ten který je určen stát se králem nebo královnou. "Cože! To…to nemůže být pravda!" Youko začala bláznit. Emily pustily paprsky. Emily toho využila, utíkala na cestu, po zatáčce mrkla a oči měla zase zeleno-červené. Myslela na Osamu utíkala do paláce. Za další zatáčkou jí narostly křídla a Emily letěla do paláce. Křídla měla obrovská, tam kde měla pravé oko (zelené) tak tam měla červené křídlo a u levého oka (červeného) měla zelené křídla. Emily rozrazila dveře do paláce. Vletěla neuvěřitelnou rychlostí do hlavní místnosti kde byl Osamu. Slétla k němu, klekla si, začala brečet. "Proč…..Proč…..Proč si musel umřít!" křičela přes celý palác. "Já tě taky miluju!" políbila ho a nějaké kapky slz se dostaly do rány. Rána se začala uzdravovat. Emily žasla. Osamu se začal probírat, Emily ho objala a brečela radostí a zopakovala: "Já tě taky miluju." Osamu objal Emily. "Jak si to dokázala?" zeptal se. Emily se na něho podívala a řekla: "já nevím." Osamu si všimnul že má stále stejné oči, pak se lekl. "Ty..ty máš k..křídla?..Já myslel že to má jen královna a Král." Emily se pousmála. "Teď mám aj já."
-----------
Královna a Král stopovaly Emily. "Je to možné že už ty svitky přečetla?" zeptala se Královna. "Je to možné." Odpověděl král. Doletěly do paláce a vešli do hlavní místnosti a tam viděly jak se Osamu a Emily pusinkují a jak má Emily obrovské křídla. "E…E.Emily!?!" zakřičely naráz. Emily a Osamu se strašně lekly. Emily se postavila a šla k rodičům. Král a Královna se nehýbaly, nevěděli na které je straně Emily. Zaskočilo je to že má každé křídlo jiné. Emily vzlétla aby byla stejně vysoká jako oni dva, objala je. Král a Královna se zaskočily, pak ji taky objali. "Pardon že jsem o tom neřekla……Prosím mohly by jste se usmířit?" zeptala se Emily. Král a královna se na sebe podívaly a pak na Emily. "Když si to bude naše královna přát?" řekli oba zároveň a uklonily se. Emily se zaskočila ale pak se zase probrala. "Ještě je tu jedna věc…..Eto….Mohla bych si vzít Osamu?" Osamu se postavil a šel k Emily. Objal ji. "díky." Pošeptal ji do ucha……………….
Po měsíci se Osamu a Emily vzaly. Měly spolu holčičku která se jmenovala Lucy, byla po mamince jedno oko červené a druhé zelené…..KONEC
Líbilo?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | Web | 29. ledna 2013 v 9:57 | Reagovat

Šťasný konec :) A ten obrázek to vystihuje ;D Tos určitě napsala podle obrázku ;D

2 Japonský dům a rozhovory Japonský dům a rozhovory | Web | 29. ledna 2013 v 14:22 | Reagovat

Máš nádherný vzhled :)
A příběh je zajímavý, měla bych si přečíst ty díly před tím :)

3 Rika-chan Rika-chan | E-mail | Web | 29. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

[1]: to taky :D

[2]: :DDD

4 weekkaa weekkaa | E-mail | Web | 30. ledna 2013 v 14:49 | Reagovat

Hezké, jestli se chceš ještě přihlásit do mé soutěže tak pošli přihlášku neboť zítřejším odbytím pulnoci posílání přihlášek končí, ahojky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama