REKONSTRUKCE ^^
Chtěla bych všechny upozornit, že to jak to tady teď vypadá, bude nakonec vypadat uplně jinak. Všechno se dozvíte v informovacím článku, který výjde, jak budu mít základ a budu jenom dodělávat.

>>Všichni povinně přečíst!!!<<

Leden 2014

New dess

29. ledna 2014 v 19:45 | Rik-chan |  Co se jinam nevešlo
Yoo, minna!
Jak jste si určitě všimli, tak je tu nový dess. \(*w*)
Chtěla bych se omluvit za to, že moc články nevychází, ale prostě když je do toho nechuť, nebo není nápad. Tak co už. ^^ Ale nebojte se! Nekončím s povídkou Zábavní park, jen musím vymyslet special. díl k ostatním a snažím se aby to bylo trochu zajímavé, tím pádem dost práce a když se ještě člověku nechce, tak to dýl trvá.
Ano, vymlouvám se. Bohužel je to tak, někdy se mi prostě nechce a nikdo stím nic nenadělá ^^
Ti co nečtou Zábavní park, tak se nebojte, mám v plánu sem napsat nějakou tu jednorázovku. Ale jelikož nemám nic vymyšlené, tak vymýšlím. Hlavní na tom bude, že ta povídka bude smutná.... asi~ (nikdo neví, co se mi podaří ještě vymyslet.)
Ještě bych chtěla říct, že jsem si postahovala tolik obrázků *maniak na obrázky*, takže mám zásoby na fotky k povídkám, ke článkům a pod... Kdyby to šlo nějak jednoduše, a kdyby se mi chtělo, tak by to tady bylo zaspamované obrázkami. Bohužel by to nebylo moc zábavné. ^^ takže se tady objeví jenom u článků a povídek.
Myslím si, že to je vše co jsem chtěla říct. ^^

Kokoro - 7. část

26. ledna 2014 v 12:25 | Rik-chan
Yoo-minna!
Mám tu další díl Kokoro! \(*.*) Chtěla bych říct že se snažím napsat další speciál k Zábavnému parku, ale nic mě nenapadá, takže prosím ještě chvíli počkejte :3 děkuju.

Autor: Rikka & Maemi
Odstavec z min. dílu:
Podíval jsem se na hodiny. Cože to už je tolik? Myslel jsem že si s nimi píšu jen chvilku. Byla 1 hodina ráno. Se nedivím že je tu tak málo lidí. Napsal jsem jim že jdu spát, vlezl jsem do koupelny, osprchnul se a šel si lehnout. Málem jsem si zalehl mobil. Dal jsem ho na noční stolek a pak ještě tak půl hodiny jsem zkoumal mouchu na stropě. Nemohl jsem usnout. Hodně dobře jsem se totiž vyspal u Yutaky. Jak jsem si na to vzpoměl, musel jsem se usmát. Bylo vážně vzácné vidět Yutaku tak roztomilého. Už se mi začaly zavírat oči, už jsem skoro spal, ale pak mi začal zvonit mobil. Myslel jsem že ho hodím na zem. Vzal jsem ho. Volalo mi neznámé číslo. Zavěsil jsem to, neměl jsem náladu si z někým povídat. Položil jsem mobil zpátky a snažil se usnout..

pokračování v c.článku

Miku chibi and Rin

22. ledna 2014 v 20:34 | Rik-chan |  Mé výtvory
Yoo, minna!
Po dlouhé době sem něco přídávám.. Je pravda že bych se i k něčemu dokopala, ale snažila jsem se i učit do školy. *nesnáší pololetí ><*, hodím vám tady aspoň dva obrázky co jsem kreslila. Jak jste se dočetli v názvu tak tu dám Miku a Rin. Miku je v chibi verzi. Je to nakreslený obrázek, když se mi už nic nehtělo předělávat na výkresu do výtvarky. Což se dostáváme na druhý obrázek Rin. (To je ten obrázek do výtvarky), jelikož právě teď ve výtvarce kreslíme lidskou postavu a učitel nám zadal nakreslit naší oblíbenou postavu.(podle obrázku) Jako je pravda že mám ráda Rin ale není v oblíbených. Ale z mojich obrázků, co jsem měla v mobilu a dokázala jsem poznat kdo to je, bylo nejlepší na kreslení. :3
Obrázky jsou v c.č. :D

Gomene

12. ledna 2014 v 21:19 | Rik-chan |  Mé kecy
Konbanwa, minna-san~
Ne.. Nebojte, neruším blog, ale bohužel v lednu ve škole furt píšeme a já mám i tak strašně známky, takže bych se měla učit. Bohužel menší čas na blog a ještě když jste utahaní, tak se vám určitě psát nic nechce :D.
No prostě to bude tak, že někdy výjde článek, ale budete si muset hold počkat. Chystám jednodílnou povídku, smutnější ale první ji musím dopsat, ještě mě vůbec nenapadá co napíšu do zábavního parku :D takže budu muset přemýšlet.. Jo a Kokoro bude vycházet jednou za dva týdny, protože je toho na nás s Mae-chan hodně, teda spíš na mě, než na ní :D ale je toho prostě dost.

Další věc je, že bude změna ve článcích. Prostě to tu bude zaspamované obrázkama :3 *úchyl na obrázky*, !Pokud vám to ale bude vadit řekněte, já přestanu! :D

Ještě jedna věc: Pokud by vám nevadilo, tak když budu psát povídky, tak by se sem tam někde v té povídce objevila nějaká moje poznámka :3.. Když mám třeba povídku s Mae-chan tak tam by se objevilo od obou :* pokud by to nevadilo, tak bych taky přidala.

Přemýšlím i o novém designu :D... Kdyby jste měli nějaký jiný nápad tak napište :D

Reita Minamino

7. ledna 2014 v 18:36 | Rik-chan
Reita Minamino

18 let

Povaha: je celkom milí chlapec, na prví pohľad vyzerá ako by ho nič nezaujímalo iba jeho vzhľad ale opak je pravdou.
Jeho minulost: žil mzdy ľuďmi, pretože si ho adoptovali manželia ktorý nemohli mať deti a tak nikdy nevedel že nie je človek a ani jeho adoptívny rodičia o tom nevedeli a ani on sám. Všetci ho v okolí šikanovali kvôli tomu že mal rád dievčenské veci, v 11 rokoch vyvraždil celé detské ihrisko kvôli tomu že sa mi zase posmievali tento krát to zašlo príliš ďaleko a on musel utiecť . Sám bol zo seba zhrozený no postupne časom si na to zvykol......

Schopnosti x zbraně: Svoje obete láka na svoju krásu jeho zbraň je krása , má bič z vlastných prameňov vlasov.

Objevil se v:


PS: Pokud by jste chtěli něco dodat nebo přepsat či upravit napište, klidně přepíšu. !Ale co nejdříve!... pokud si to budete chtít změnit a bude to už zakonponováné do děje tak to asi nepůjde :* (pište zde)

Kokoro - 6. část

6. ledna 2014 v 18:08 | Rik-chan
Gomene... já zapomněla ><

Autor: Rikka & Maemi
Ostavec z min. dílu:
Ráno jsem se vzbudil dost pozdě. Bylo skoro jedenáct hodin. Podíval jsem se na okno. Pršelo. Bylo zajímavé vidět po dlouhé době déšť. Pak mi došlo že se čumím na okno jak blbec, nechal jsem toho a šel se obléct. Co dneska asi podniknu. Jako první bych měl asi zajít do obchodu pro nějaké jídlo. Pak bych se mohl jít podívat jestli není otevřené kvetinářství a kdyby nebylo tak bych zašel za Yutakou. Asi bych ho vystrašil kdybych mu zazvonil na dům. Zeptal by se mě odkud znám kde bydlí. Nemůžu mu říct že jsem ho špehoval. Asi bych mu řekl že jsem ho někdy zahléhdl když jsem šel do květinářství. Přesně tak to udělám...
další díl pod perexem

Duch Strašidelného domu

3. ledna 2014 v 19:15 | Rik-chan
Duch strašidelného domu

Jméno: Tomoko Yoshiyaki

18 let

Povaha: Velice milá, zábavná, potrhlá, hodně hyperaktivní, snaží se zapomenout co se jí stalo v minulosti.
Její minulost: Vyrůstala v bohaté rodině s dvoumi bratry, jeden z bratrů je zrovna ředitel zábavního parku, bohužel si nevybavuje jeho tvář a ani jak vypadal. Duchem se stala když jí ve 13 letech unesli a poté zabili.

Další potřebné informace: Když se stala duchem, tak získala schopnosti oživovat neživé věci. Díky tomu je Strašidelný dům velice populární.
Jiné příjmení má, protože má jiného otce.

Sekterářka

3. ledna 2014 v 18:52 | Rik-chan

Sekretářka ředitele zábavního parku

Jméno: Hisa Noriko

I přes to jak vypadá tak má 30 let

Povaha: Vypadá velice mile, ale jinak je podlá a miluje kočky
Její minulost: Už od mala milovala kočky a podobná svoření, takže když narazila na promrzlého Mikiho, tak si ho hned oblíbila.

Další potřebné informace: Jediná může chodit k ředitelovi do kanceláře, je pověřená aby vedla všechny maskoty parku

Objevila se v:

Zmínilo se o ní v: Záchranář v kapuci

Maskot zábavního parku - Medvídek

3. ledna 2014 v 18:32 | Rik-chan
Medvídek

Jméno: Miki Nanashi
20 let
Povaha: Je velice milý, i když příjde na práci, tak se chová příjemě.
Jeho minulost: Už od mala s ním obchodovali, protože má rude neznámého zvířete. V 15 utekl a ujala se ho sekretářka ředitele zábavního parku.


Objevil se v:

Choroba Králíčka

3. ledna 2014 v 15:02 | Rik-chan
Minna!!
Musím se vám pochlubit, vymyslela jsem vám uplně neco úžasného. V povídce se bude vyskytovat Choroba Králíčka.... *ten název je prostě boží^^* Abych vám upřesnila co to je, tak na některých místech (uvidíte je v Rozcetníku a volitelném horním boxu), místa se budou střídat, nebojte. No a tam to postihne jednoho nebo více lidí.
Co vůbec Choroba Králička znamená?: Choroba Králička znamená to, že ti určití lidé, mají na hlavách masku králíčka a zabíjejí kohokoliv potkají. A co je ještě lepší, oni si to nepamatují, takže nemusí vědět že jsou to oni kdo zrovna zabíjejí všechny okolo.
Kde vznikla choroba? Ona se prostě objeví a poté zase zmizí, ale pozor, když zmizí, tak si ten dalný člověk na všechno vzpomene.
Když má někdo Chorobu Králíčka, tak se objeví u něho v profilu tenhle obrázek:
(nebo když někdo zabije v povídce a má chorobu tak se ukáže ve článku)