REKONSTRUKCE ^^
Chtěla bych všechny upozornit, že to jak to tady teď vypadá, bude nakonec vypadat uplně jinak. Všechno se dozvíte v informovacím článku, který výjde, jak budu mít základ a budu jenom dodělávat.

>>Všichni povinně přečíst!!!<<

Červen 2014

Dovolená

27. června 2014 v 16:23 | Rik-chan |  Mé kecy
Yoo, minna!
Chci vám oznámit, že teď na týden jedu na dovolenou.. řekla bych. že se toho asi moc nezmění OwO jsem totiž strašně neaktivní QwQ omlouvám se~~ Ale ono nějak se mi někdy nechce a ještě jsem si zamilovala hru osu! takže jaksi trochu na blog zapomínám.. O.O ale affs se snažím obíhat!

Zpátky k dovolené, jedeme do chorvatska (<- píše se to tak? xD), více informací nemám o tom.. jenom, že jede ještě polovina příbuzných OwO takže to bude zajímavé :'D
Do tabletu úspěšně nataháno anime a do mobilu písničky x'D

Chci se ještě pochlubit, že pejsek (Wikinka, bígl) od mé sestřičky, bude mít štěnátka, takže jak dojedeme z dovolené (sestra nejede) budou nám tu pobíhat štěňátka :333

OwO budu se snažit po dovolené více článků vydávat, ale nevím. OwO Aiko si u mě objednala (to zní divně xD) povídku, takže se na ní pracuje, možná bude na více částí a doufám, že se ti bude líbit :'D


Paintool sai

16. června 2014 v 20:08 | Rik-chan |  Mé výtvory
Yoo, minna!
Vážně nemám páru jak tento článek pojmenovat xD.
Abych upřesnila, tento článek se skládá ze 2 dvou obrázků co jsem zkoušela v Paintool sai :'D doufám. že mě neukamenujete, za to jak to vypadá a za to jak jsem neaktivní.

New dess

1. června 2014 v 14:02 | Rik-chan |  Mé kecy
Yoo, minna!
Někteří si určitě všimli, že mám new dess xDD.
Napadlo mě, že ten co jsem tam měla už byl docela dlouho :'D neboli jsem se zase nudila a neměla co dělat. :D

Na článku o Praze a AF se pracuje QwQ je to moc vyčerpávajcí vzpomínat na minulost, hlavně když je někdo tak neschopný a někdy zapomene i to co mu člověk říkal, před dnem :D nebo i před hoďků.

(Tak mě tak napadá, do teď začínal každý odstavec na N O.o xDDD)

Divím se tomu, že mi čím dál víc, přibývá Affs a to nejsem nějak moc aktivní. Skoro vůbec O.O... ale jsem ráda že se vám můj blog líbí :333 a budu se snažit dál něco vydávat. Q3Q ale neslibuju, že to bude asi častějc :'D nějak někdy nebývá nálada.
Obdivuju ty lidi, co napíšou každý den článek a dává nějakou logiku a není to typu: 'Krátké a nesrozumitelné'