REKONSTRUKCE ^^
Chtěla bych všechny upozornit, že to jak to tady teď vypadá, bude nakonec vypadat uplně jinak. Všechno se dozvíte v informovacím článku, který výjde, jak budu mít základ a budu jenom dodělávat.

>>Všichni povinně přečíst!!!<<

Srpen 2014

Zmatek

18. srpna 2014 v 21:46 | Rik-chan
Yoo minna!
Po velice dlouhé době tu mám pro vás další díl speciálu Zábavního parku! (Pokud to ještě někdo čte)
Chtěla bych se omluvit za tento týden, moje neaktivita uplně klesla, protože jsme měli tábor a poté se mi vůbec nechtělo. Ale dneska jsem jaksi neměla co dělat, tak jsem napsala další část zábavního parku, protože jsem dostala nějaký ten nápad.
Poté bych chtěla říct, že moc aktovní asi nebudu.. asi to bude furt stejné xD protože se mi nechce :'D ano nechce se mi OwO
Ještě bych chtěla dodat, že asi v zábavním parku zruším Chorobu králíčka, protože nevím jak jí tam zakomponovat, všem se omlouvám, ale prostě to tak bude OwO
Za ten název bych se chtěla omluvit... nic mě nenapadlo OwO takže to asi nebude uplně podle toho co se tam odehrává. OwO doufám že prominete.
Užijte si čtení~ :'3

Blue-eyed creature/Aoimoku no ikimono 3. část

6. srpna 2014 v 19:35 | Rik-chan
Yoo, minna!
Mám tu další část!! \(*w*) něco jsem vytvořila. Bude to trochu kratší díl, protože jak budu někdy zase psát další část, chci aby se mi navazovalo dobře. OwO protože i když bylo hodně možností, vůbec jsem nevěděla jak tento díl napsat a možná to půjde aj poznat.. snažila jsem se něco usilovně vymyslet a vzniklo z toho tohle >w< doufám, že to nebude katastrofa
Chtěla bych ještě podotknout, že jsem se snažila vyhovět A2l a Maemi, které mě upozorňovali na pár věcí. Protože moje skloňování jména Kuro bylo špatné OwO věděla jsem to xDDD něco mi říkalo, že to mám špatně xD OwO nějak jsem si s tím prostě ale nevěděla rady, tak jsem to nechala tak.. Takže děkuju A2l za opravu.. :'D


Poslední odstavec z min. dílu: "To by jsi měla spíše říct ty." Přišel ke mně a podíval se mi do očí. "Kdo je KURO?!" zeptal se vážně naštvaným hlasem, který jsem hodně dlouho neslyšela, naposledy to bylo, když si na jeho sestru někdo zasednul, tak ho takovýmhle hlasem vyháněl ať jí nechá být.
"Rine.. Uklidni se…" Snažila jsem se ho zklidnit, vážně je mi teď Kury líto. Neví co se tady děje a plus k tomu, tady někdo je naštvaný jenom kvuli tomu, že je tady. Nejradši bych Rina vyhodila a uklidnila Kuru, ale jaksi teď to nebude možné, Rin vypadá, že to tu převrátí vzhůru nohama, když mu neřeknu co se tady děje. Nemá strašně rád, když jde něco mimo něho.
(ještě bych chtěla říct, že to není jako přesně odstavec, ale jenom takové připomenutí děje, protože u této povídky, mívám jaksi strašně dlouhé odstavce, *jak kdy xD* .. takže kdybych tu dala právě ten poslední, tak by to byla možná 'půlka' minulého dílu :'D)

Povídka pro: Aiko